Hakkımızda

>

Hakkımızda

TRARGE Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.

TRARGE Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu ve 5746 sayılı Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Kanun üzerinde uzmanlaşan Mali Müşavir tarafından 2020 yılında kurularak faaliyete geçmiştir. Şirket ortağı Mali Müşavirin şirket kuruluşu öncesi 10 yıllık 4691 ve 5746 sayılı kanun kapsamında Türkiye’nin büyük Savunma Sanayi, Bilişim, Yazılım ve Üretim alanında iş deneyimleri bulunmaktadır. Şirketimiz hali hazırda farklı sektörlerde yer alan firmaların muhasebe ve mali müşavirliğini yürütmektedir.

TRARGE Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. sadece Mali Müşavirlik hizmeti sağlayan bir kurum olmanın dışına çıkarak, firmalarına Ar-Ge, Tasarım ve Teknokent Kanunları kapsamında danışmanlık yaparak ülkemize, yatırımcılara ve girişimcilere kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Sunduğumuz Değerler

Vizyonumuz

Öncü, Yenilikçi & Güvenilir Lider

TRARGE Mali Müşavirlik olarak vizyonumuz, finansal danışmanlık, Ar-Ge desteği, teknokent ve tasarım merkezi yönetimi ile TÜBİTAK projelerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren bir lider olarak, inovasyonun ve sürdürülebilir büyümenin Türk iş dünyasına entegre edilmesinde öncü rol oynamaktır. Yenilikçi çözümlerimiz ve derin sektörel bilgimizle, müşterilerimizin her birini, bugünün ve yarının ekonomik zorluklarına karşı güçlendirerek, rekabet avantajı sağlayan stratejilerle donatmaktayız. Vizyonumuz, her ölçekteki işletmeye, finansal başarıya giden yolda özgün ve entegre hizmetler sunarak, onların potansiyellerini tam anlamıyla ortaya çıkarmalarına yardımcı olmaktır.

Misyonumuz

Her Adımda Yanınızda, Her Zorlukta Destekçiniz

Misyonumuz, TRARGE Mali Müşavirlik olarak mali danışmanlıktan başlayarak, şirket kuruluş işlemleri, SGK teşvik sorgulama, Ar-Ge ve inovasyon danışmanlığı gibi alanlarda da entegre ve yenilikçi hizmetler sunmaktır. İşletmelerin, piyasa değişikliklerine çevik bir şekilde uyum sağlamalarına, teşvik ve hibe fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmalarına ve finansal süreçlerini etkin bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyan çözümler geliştiriyoruz. Bireysel işletmelerden, büyük kurumsal firmalara kadar her müşterimizin kendi alanında lider olması için gereken mali bilgi, destek ve rehberliği sağlamayı taahhüt ediyoruz. TRARGE, sadece bir mali müşavirlik firması değil, işletmenizin her evresinde güvendiğiniz bir iş ortağıdır.

0543 934 62 84