5510 sayılı kanun kapsamında SGK tarafından iş yerlerinde istihdamın artırılması için işverenlere sağlanan istihdam teşvikleriyle; kayıtlı sigortalı istihdamının artırılması, büyük ölçekli yatırımların özendirilmesi hedefleniyor. İşverenleri destekleyen bu kanun çerçevesinde, sigortalı işçi çalıştıran özel sektör iş yeri işverenlerine çeşitli kanunlarda yer alan sigorta primi teşvik, destek ve indirimlerden yararlanabilme imkânı sağlanıyor.

Profesyonel ekibimiz tarafından, potansiyel teşvik sorgulama işlemleriniz en kısa sürede yapılarak en doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşmanız sağlanır. SGK işveren teşvik konusuyla ilgili tüm risk ve hataların sıfırlandığı özel yazılımımız sayesinde geçmişe dönük ya da güncel SGK işveren teşvik alacaklarınızda artış sağlanır, geçmiş dönem ek iptalleriniz analiz edilir, yürürlüğe girecek tüm teşvikler otomatik olarak takip edilip, yürürlüğe girdiği anda faydalanmanız sağlanır.

  • Daha önce SGK Teşvik program üzerinden yaptırdığınız sorgulamalarda dahi eksik yararlandığınız teşvikleri de buluyoruz
  • Sorgulamamız sonucunda yararlanılacak dönemlere istinaden ek-iptal bildirimlerini yapıyoruz
  • Geçmiş dönem teşviklerinizi ve personel bazlı güncel teşviklerinizi buluyoruz
  • Geçmiş dönem ve güncel teşviklerinizle ilgili ay ve kişi bazlı detaylı rapor sunuyoruz
  • 5510 sayılı kanun kapsamında SGK tarafından iş yerlerine verilecek güncel teşvikleri takip ediyor ve güncel olarak firmalarımıza bilgi veriyoruz. Yeni teşvik uygularımının sorgulanması yapılarak firmalarımıza detaylı rapor sunuyoruz
  • Teşvik sorgulama sonucunda teşvikten yararlanamayan potansiyel firmalarımızdan herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

SGK Teşvik Hesaplanması ve Uygulanması konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

SGK teşvik sorgulama hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.