Ankara SGK Teşvik

>

TRARGE SMMM

Ankara SGK Teşvik

İstihdamın arttırılmasını hedefleyen SGK teşvikleri, Küçük ya da büyük ölçekli işletmeler için, belirlenen kanunlar ile destek sağlamaya devam etmektedir. Teşvik ve destek indirimlerinden yararlanmayı kapsayan SGK teşvikleri, istihdamın arttırılmasını sağlayan işletmeler için önem arz etmektedir. TRARGE Mali Müşavirlik, Ankara’da SGK teşvik primlerinden işletmelerin en avantajlı şekilde yararlanmasını sağlayarak sizler için hizmet vermektedir.

İstihdama katkısı belirlenen iş yerlerinin; sigortalı çalışanın işveren priminde neredeyse %100’e varan teşvik ve desteklerden yararlanması sağlanmaktadır. Toplam ödemelerde ise, %40’a varan oranda indirim alınabilmesini toplam ödemelerde sağlayan bu destekler belirli hesaplamalarla belirlenmektedir. TRARGE Ankara SGK Teşvik Danışmanlığı ile işletmenize ait hesaplamalar itina ile yapılmaktadır. Teşvikleri etkileyen; iş yerinde çalışan personel sayısı, personel artışı, kadın ve genç personel çalışma oranları gibi birçok durum özenle hesaplanarak işverenlere bildirilmektedir.

İşletmenizin yararlanacağı teşvik oranları, alanında uzman profesyoneller tarafından özenle üzerinde çalışılarak belirlenmektedir. Ortaya çıkan sonuçlara göre SGK’ya fazla ödenen primleri tam olarak göstermektedir. Ankara SGK Teşvik Danışmanlığı almanın faydaları şu şekildedir:

  • SGK teşviklerinin belirlenmesi,
  • İşletmeniz için teşvik desteklerinden hangilerinin sizin için daha avantajlı olacağının belirlenmesi
  • İş yerlerinin SGK ödemelerinin en az seviyeye çekilmesi ve cari dönem teşvik çalışmalarına bağlı olarak prim ödeme tutarlarıyla ilgili indirim yapılması
  • Yeni prim düzenlenmelerini takip ederek işletmeler için fayda sağlanması
  • Potansiyel teşvik miktarlarının belirlenmesi,
  • Prim teşvikleriyle ilgili olarak işletmenin geriye dönük iadelerinin belirlenerek bu iadelerden en kısa sürede yararlanması,
  • Geçmiş dönem istihdam teşviklerinin belirlenmesi tüm işletmeler için önem arz eden Ankara’da SGK Teşvik Danışmanlığı konularının başında gelmektedir.

Ankara SGK Teşvik Danışmanlığı için TRARGE Mali Müşavirlik hizmetlerinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için 0312 577 15 57 ya da 0543 934 62 84 numaralı telefonlarımızdan ve info@trargemalimusavirlik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 
 

Mali müşavirlik hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0543 934 62 84