İTÜ Arı Teknokent Danışmanlığı

>

tRARGE SMMM

İTÜ Arı Teknokent Danışmanlığı

İTÜ Arı Teknokent, bünyesinde yer alan çok sayıda girişimin, yıllar içerisinde dünya markasına dönüşmesine katkı sunan çok önemli bir ekosistem oluşturmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti’nin gelecek vizyonu içerisinde çok önemli bir yere sahip olan Teknokentler, üniversite ile sanayi arasında oluşturduğu ahenk ile firmaların hızlı büyümesine ve yeni girişimlerin ortaya çıkmasına destek olmaktadır.

Teknokentlerin bir parçası olmak, sayısız fırsatı da beraberinde getirmektedir. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak ve ekosistemin bir parçası olmak isteyen yeni girişimler, sunmuş olduğumuz İTÜ Arı Teknokent Danışmanlık Hizmeti sayesinde, süreci profesyonel bir şekilde sürdürme imkanına sahiptir.

TRARGE Mali Müşavirlik, sahip olduğu uzman kadro ile profesyonel danışmanlık hizmeti veren bir firmadır.

  • İTÜ Arı Teknokent size ne gibi katkılar sunar?
  • Sağladığı teşvikler nelerdir?
  • Bir girişim nasıl İTÜ Arı Teknokent bünyesinde var olabilir?

Bu ve benzeri çok sayıda soruya sahip olabilirsiniz. Sahip olduğumuz uzman kadro aklınızdaki bütün sorulara eksiksiz bir şekilde cevap verirken, süreçleri sizinle birlikte takip ederek, bu yapının bir parçası olmanızı sağlar.

İTÜ Arı Teknokent Danışmanlık Hizmeti Nasıl İşler?

TRARGE Mali Müşavirlik tarafından sunulan İTÜ Arı Teknokent danışmanlık hizmeti aşağıdaki temel adımları kapsamaktadır;

  • Firmanızın İTÜ Arı Teknokent’e katılımını sağlamak adına, başvuru dosyasının hazırlanması,
  • Mevcut AR-GE yapınızda yer alan eksikliklerin belirlenmesi ve eksikliklerin giderilerek sunulan teşvik ve hibelerden faydalanmanızın sağlanması,
  • Sahip olduğunuz projelerdeki verimliliğin artırılması adına gerekli önlemlerin alınması,
  • Firmanızın rakiplerinizden farklılaşmasını sağlayacak destek unsurlarının belirlenmesi ve diğer önemli danışmanlık konuları.

İTÜ Arı Teknokent danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için TRARGE Mali Müşavirlik iletişim kanalları üzerinden uzman kadromuza ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ar-Ge ve Teknokent Merkezi Danışmanlığı için 0312 577 15 57 ya da 0543 934 62 84 numaralı telefonlarımızdan ve info@trargemalimusavirlik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 
 

Mali müşavirlik hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0543 934 62 84