Marmara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Danışmanlığı

>

tRARGE SMMM

Marmara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Danışmanlığı

Türkiye Cumhuriyeti’nin, milli kaynaklar ile AR-GE faaliyetlerini geliştirmek adına kurulan en önemli adımlardan biri teknokentlerdir. Bu bağlamda ülkemizde çok sayıda Teknoloji Geliştirme Bölgesi ilan edilmiştir. Marmara Üniversitesi Teknopark’ı 2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Girişimcilerin ortaya koymuş olduğu yüksek teknolojiye dayalı fikirler, bu gibi teknoparklar aracılığı ile değerli kazanımlara dönüşür.

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nde konuşlanan Marmara Üniversitesi Teknopark, 2020 yılında sınırlarını genişletmiş ve Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü’nde de hizmete açılmıştır.

Yazılım, iletişim teknolojileri, bilişim, elektronik, ilaç, makine, kimya, havacılık, enerji ve savunma sanayi gibi çok önemli alanlarda AR-GE çalışmaları devam etmektedir.

Hem ulusal hem de uluslararası çok sayıda destek ve teşvik programına sahip olan Marmara Üniversitesi Teknopark, girişimcilerin var olmak istediği cazibe alanı haline gelmiştir. TRARGE Mali Müşavirlik tarafından sunulan danışmanlık hizmetleri sayesinde, girişimcilerin başvuru süreçlerinden teşvik ve destek programlarına kadar birçok konuda başarı sağlanmaktadır.

Marmara Üniversitesi Teknopark Danışmanlığı ve Kapsamı

Girişimlerin doğru ekosistemler içerisinde bulunması, başarılı sonuçlar almak adına hayati öneme sahiptir. Devlet destekli oluşturulan teknoparklar, girişimciler için en doğru adres olacaktır. Bu bağlamda TRARGE Mali Müşavirlik alanında uzman kadrosu ile girişimcilere danışmanlık desteği sunmaktadır. Sunulan temel danışmanlık hizmetleri şu şekildedir;

  • Marmara Üniversitesi Teknopark başvuru ve kabul süreçlerinin takibi,
  • Başvuru sürecinde görülen eksikliklerin tamamlanması ve onay alınması,
  • Destek ve teşvik programları hakkında bilgilendirme, başvuru ve kazanımların elde edilmesi,
  • Verimliliğin artırılması ve girişimcilere doğru bir yol haritası çıkarılması gibi çok sayıda konuda danışmanlık sunulmaktadır.

Marmara Üniversitesi Teknopark danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak, başvuru süreçlerini başarılı bir şekilde takip etmek ve bu yapının bir parçası olmak için 0312 577 15 57 veya 0543 934 62 84 nolu telefon numaraları üzerinden TRARGE Mali Müşavirlik uzmanlarına ulaşmak yeterli olacaktır.

 
 

Mali müşavirlik hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0543 934 62 84