TÜBİTAK Marmara Teknokent Danışmanlığı

>

TRARGE SMMM

TÜBİTAK Marmara Teknokent Danışmanlığı

Kuruluşu 2003 yılına dayanan Marmara Teknokent, ilk olarak TÜBİTAK Gebze yerleşkesinde TÜBİTAK Teknoloji Geliştirme Merkezi olarak faaliyetlerine başladı. Türkiye’nin ilk teknokentleri arasında bulunan Marmara Teknokent, 62 hektarlık bir alan üzerinde yer almaktadır. Bu büyük yapının 25,73 hektarlık kısmı Teknoloji Geliştirme Bölgesi olarak kullanılmaktadır. Kalan 36,27 hektarlık kısmı ise Teknoloji Serbest Bölgesi olarak hizmet vermektedir.

Marmara Teknokent, yüksek teknolojiyi hedefleyen AR-GE firmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Bünyesinde çok sayıda ulusal ve uluslararası AR-GE ve inovasyon projesi yer almaktadır. Marmara Teknokent, kendi bünyesinde bulunan firmalara, çok sayıda teşvik ve destek programı ile yardımcı olmaktadır. Özellikle yurtdışı pazara açılmalarına, sektörde markalaşmalarına ve ülkeye döviz girdisi oluşturmaya odaklanmıştır.

Marmara Teknokent Misyon ve Vizyonu

Hem yerli hem de yabancı girişimlere, uygun ortam ve atmosferi yaratmak, rekabet edebilir hale gelmelerine destek vermek ve sinerji oluşturarak birlikte yükselmeyi hedeflemektedir.

Sahip olduğu vizyon ile birlikte girişimcileri, zor ve rekabet dolu sektör şartlarına hazırlayarak, Marmara Teknokent’i bir teknoloji üssü haline getirmek istenmektedir.

Marmara Teknokent’in olmazsa olmaz değerleri bulunmaktadır. Kurumsal dürüstlük, kaliteyi önceleme, müşteri odaklı çalışma, gelişime odaklanma, tarafsız ve duyarlı bir yapıya sahip olma gibi çok önemli değerleri bünyesinde barındırır.

Marmara Teknokent Danışmanlığı ve Kapsamı

Girişimlerin var olmak istediği ve kendilerini geliştirmek istediği çok sayıda teknokent bulunmaktadır. Ancak, teknokentlere başvuru ve kabul süreçleri profesyonellik gerektirir. Girişimcilerin gerekli şartları sağlaması halinde, teknokentlere katılımı ve çok sayıda teşvikten faydalanması mümkündür. Bu aşamada, profesyonel danışmanlığın önemli devreye girer. TRARGE Mali Müşavirlik, alanında uzman ekibi ile birlikte, Marmara Teknokent’e dahil olmak isteyen girişimlere, profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kusursuz bir süreç yönetimi ile birlikte Marmara Teknokent’e dahil olmak isteyen girişimciler, danışmanlık hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için 0312 577 15 57 veya 0543 934 62 84 nolu telefon numaraları üzerinden TRARGE Mali Müşavirlik yetkililerine ulaşabilirler.

 
 

Mali müşavirlik hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0543 934 62 84