Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Danışmanlığı

>

TRARGE SMMM

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Danışmanlığı

YTÜ Yıldız Teknopark, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoparkı olarak tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu başarının ardında yatan önemli destek programları bulunmaktadır. Türkiye’de bulunan teknoparklar arasında üst üste 3 kez yılın teknoparkı seçilmiştir. TRARGE Mali Müşavirlik tarafından sunulan danışmanlık ile bu önemli yapının bir parçası olabilirsiniz.

YTÜ Yıldız Teknopark Teknoloji Üssü Olma Yolunda

8000’in üzerinde AR-GE çalışanı ile inovatif projelerin ortaya çıktığı ve geliştiği bir yer olan YTÜ Yıldız Teknopark’ın temelleri 2003 yılına dayanmaktadır. 2009 yılında üniversitenin Davutpaşa Kampüsü sınırları içerisinde hayata geçen proje, günümüzde devasa bir teknoloji üssü olma yolunda ilerlemektedir.

Girişimci üniversite modelini en iyi şekilde ortaya koyan Yıldız Teknik Üniversitesi, toplamda 148 bin metrekarelik bir alan üzerinde AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

Girişimcilerin Yer Almak İstediği Teknopark

Telekomunikasyon, ilaç, kimya, elektronik, sağlık, savunma sanayi, inşaat ve diğer sektörler için AR-GE çalışmaları gerçekleştiren İTÜ Yıldız Teknopark, 330’un üzerinde AR-GE girişimine ve 120’den fazla kuluçka girişime ev sahipliği yapmaktadır. Girişimcilere sayısız imkan sunan teknoparklar, sahip olduğu yüksek kalitede insan kaynağı, bilgi birikimi ve teşvikleri ile girişimlerin hızlı bir şekilde markalaşmasını mümkün kılmaktadır.

YTÜ Yıldız Teknokent Danışmanlık Hizmeti Nasıl İşler?

TRARGE Mali Müşavirlik bünyesinde yer alan profesyonel danışmanlık kadrosu, girişimlerin YTÜ Yıldız Teknopark bünyesinde gelişmesine destek vermektedir. Sürecin tamamında girişimcilerin yanında olan TRARGE Mali Müşavirlik, kusursuz bir adaptasyon sağlamaktadır.

  • Girişimcilerin ihtiyaç duyacağı metrekarenin ve bulunmak istediği bölgenin belirlenmesi,
  • Girişimin YTÜ Yıldız Teknokent bünyesinde var olması adına başvuru sürecinin takibi,
  • Girişimde bulunan eksik konuların tespit edilmesi ve giderilmesi,
  • Mevcut teşvik ve destek programlarının girişime kazandırılması gibi çok sayıda konuda danışmanlık sağlanmaktadır.

YTÜ Yıldız Teknokent danışmanlığı hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru sürecini başlatmak için 0312 577 15 57 veya 0543 934 62 84 nolu telefon numaraları üzerinden TRARGE Mali Müşavirlik profesyonellerine ulaşabilirsiniz.

 
 

Mali müşavirlik hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0543 934 62 84