Ankara Üniversitesi Teknokent, sahip olduğu imkanlar ve üniversiteden edindiği nitelikli araç gereç ve insan kaynağı sayesinde, girişimcilerin ilk tercihlerinden biridir. 2007 yılında kurulumunu tamamlamış ve 2009 yılı itibariyle AR-GE faaliyetleri yürüten firmalara yer vermeye başlamıştır.

Toplamda 139.000 metrekare yapıya uygun alana sahiptir. 30.000 metrekarelik bir kapalı alan stoğu bulunmaktadır. Bu rakamlarla birlikte 120’den fazla firmaya ev sahipliği yapmaktadır.

Ankara Üniversitesi Teknokent Danışmanlığının Avantajları

TRARGE Mali Müşavirlik ekibinde yer alan profesyonel danışmanlar sayesinde, Ankara Üniversitesi Teknokent ekosistemine katılmak mümkün. Süreçlerin profesyonel bir şekilde takip edilmesi ve girişimlerin teknokente kabul edilmesi adına çalışmalar yürütülmektedir.

Yüksek teknolojiye dayalı girişimlerin, Ankara Üniversitesi Teknokent’e kabulü, TÜBİTAK ve KOSGEB teşvik ve desteklerinden yararlanması, girişimlerin markalaşması ve verimliliklerini artırması, temel danışmanlık hizmetleridir.

TRARGE Mali Müşavirlik profesyonellerinin sunmuş olduğu danışmanlık hizmeti hakkında detaylı bilgi almak ve Ankara Üniversitesi Teknokent’in bir parçası olmak için 0312 577 15 57 veya 0543 934 62 84 nolu telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Mali müşavirlik hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.