Bilkent Üniversitesi, Bilkent Cyberpark Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi

>

TRARGE SMMM

Bilkent Üniversitesi, Bilkent Cyberpark Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi

Türkiye’de faaliyet gösteren teknokentler arasında yer alan Bilkent CYBERPARK, ekosistemi içerisinde yer alan girişimcilere birçok avantaj sunmaktadır. Firmaların dahil olmak istediği CYBERPARK, aşağıda yer alan ayrıcalıklar ile girişimlerin markalaşmasında ve başarılı olmasında büyük pay sahibidir.

  • Türkiye’deki çok sayıda teknoparktan biri olsa da, onu ayıran önemli bir özellik bulunmaktadır. Özel bir üniversite tarafından kurulmuş bir teknoparktır. Bu açıdan çok daha dinamik bir yapıya sahiptir. Kaliteyi ön plana alan ve girişimlerin çok daha hızlı gelişmesini hedefleyen bir ekosistem, girişimler için çok değerlidir.
  • Bünyesinde geliştirdiği çok sayıda araç ve kalite mekanizması sayesinde, girişimleriniz sayısız imkana sahip olur.
  • NANOTAM, UNAM, İSYAM, UMRAM ve BASTA gibi Araştırma Merkezleri’ne ev sahipliği yapmaktadır.
  • Türkiye’de faaliyet gösteren ilk özel kuluçka merkezine sahiptir.
  • Nitelikli insan kaynağına ihtiyaç duyan girişimler, bu talebi Bilkent Üniversitesi’nden elde edebilir.
  • Sadece lokal pazarda değil uluslararası alanda da çok sayıda iş birliğine sahiptir.
  • IASP olarak isimlendirilen Uluslararası Teknoparklar Birliği’ne üye bir teknoparktır.

Bilkent CYBERPARK Danışmanlığı Nedir?

TRARGE Mali Müşavirlik tarafından sunulan danışmanlık hizmeti, girişimlerin Bilkent CYBERPARK’a kabul, adaptasyon, destek ve devamlılık süreçleri üzerine kurulmuştur. Bu ekosistemin bir parçası olmak isteyen girişimlerin, doğru bir süreç planlaması yapması adına ihtiyaç duyacağı önemli konularda danışmanlık sağlanmaktadır.

Girişimlerin teknoparklara kabul süreçleri profesyonellik isteyen bir konudur. Bu sürecin uzman kişiler tarafından yönetilmesi, sürecin başarılı bir şekilde sonuçlanması adına çok önemlidir.

TRARGE Mali Müşavirlik tarafından sunulan Bilkent CYBERPARK danışmanlık hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için 0312 577 15 57 veya 0543 934 62 84 nolu telefon numaraları üzerinden alanında deneyimli uzmanlarla iletişime geçebilirsiniz

 
 

Mali müşavirlik hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0543 934 62 84