Hacettepe Üniversitesi Teknokent Danışmanlığı

>

tRARGE SMMM

Hacettepe Üniversitesi Teknokent Danışmanlığı

Hacettepe Teknokent, üniversiteler ile özel şirketler arasında işbirliğini kurmayı amaçlayarak, yurt içinde ve yurt dışında teknolojinin sanayi içerisinde büyük oranda yer almasını sağlayan, Ar-Ge çalışmaları için devlet tarafında desteklenen bölgelerdir.

Hacettepe Teknokent içerisinde yer alan Ön Kuluçka ve Prototipleme Merkezi, potansiyel ticarileşebilme iş fikirlerinin geliştirilmesi ve büyütmek için 24 saat açık olup, gerekli altyapı ve ekipmana sahip merkez ile yeni girişimlerin odak noktası olmaktadır. Yeni girişimciler kuluçka merkezinde bulunan üç boyutlu yazıcı, makine ve ekipmanları kullanıp ürünlerin prototiplerini çıkaracak, geliştirdikleri ürünlerin ticarileşmesi aşamasında teknokentin uzman kadrosundan danışmanlık alma imkanı sağlanmaktadır.

TRARGE Teknokent danışmanlığı vererek Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir uygulama olan teknokent desteğiyle ilgili çok fazla bilgi ve tecrübesi bulunmayan girişimciler için kılavuz olmaktadır. Teknokent Danışmanlığı ile girişimcilerin; projeleriniz için devlet desteklerinden çabuk ve problemsiz bir şekilde ilerlemesin prosedürleri daha doğru bir şekilde hazırlayarak yalnızca projelerine odaklanıp zaman kaybı yaşamalarını engelliyoruz.

Rekabetçi piyasa koşullarında her işletmenin güvenli ve rahat bir şekilde varlığını sürdürebilmesi için profesyonel bir danışmanlık hizmeti alması önemlidir. Hedeflenen büyümeyi sağlamak bu şekilde gerçekleşebilir. Bu anlamda alınan doğru kararlarla yönetilen ve yönlendirilen mali ve ticari danışmanlık hizmetleri yol gösterici olmaktadır.

Mali mevzuatla ilgili olarak Teknokent sektöründe faaliyet gösteren veya Teknokentlerde girişimci olan işletmelerin özellikle doğru ve profesyonel şekilde yönlendirilmesi şirketler açısından başlarına gelebilecek herhangi olumsuz durumları ortadan kaldırmakta ve önemli katkılar sağlamaktadır.

Hacettepe Teknokent Danışmanlığı ile ilgili işletmelerin faaliyetlerinde kuruluşlarından itibaren desteklenen teşvikler ve muhasebe ile ilgili olan sistemin doğru yapılması teknokentlerde yer alan şirketler için çok önemli kazanımları da beraberinde getirmektedir.

İşletmeleriniz için katma değer sağlayan, risklerinizi en aza indiren TRARGE Mali Müşavirlik olarak Hacettepe Teknokent Danışmanlığı alanında en nitelikli çözümleri üreterek danışmanlık hizmeti vermektedir. Ar-Ge sektörü için önemli olan 5746 ve 4691 sayılı kanunlar ve bu kanunlarla ilgili uygulama yönetmelikleri uzmanlık alanımızdır.

Hacettepe Teknokent Danışmanlığı için TRARGE Mali Müşavirlik hizmetlerinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için 0312 577 15 57 ya da 0543 934 62 84 numaralı telefonlarımızdan ve info@trargemalimusavirlik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 
 

Hacettepe Üniversitesi Teknokent, kuluçka merkezi proje danışmanlığı hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0543 934 62 84