ODTÜ Teknokent Danışmanlığı

>

TRARGE SMMM

Bilkent Teknokent Danışmanlığı

Ülkemizde, yenilikçi ve teknolojik sürdürülebilir projeler girişimler ortaya konması için Teknoloji Geliştirme Bölgeleri üniversite ve sanayi birlikteliğiyle kurulmuştur. Girişimciler, Ar-Ge tasarım faaliyetlerini teknokentlerde yürütmektedirler. ODTÜ Teknokent Danışmanlık Hizmeti veren şirketimiz, işletmenizin teknokentlerde ihtiyacı olan danışmanlık hizmetini uzman kadro ve eksiksiz olarak vermektedir.

Faaliyetleriniz Ar-Ge, tasarım, yazılım gibi girişimci faaliyetleri içeriyorsa işletmenizin rekabet gücünü artırmak için teknokentlerde yer alarak vergi ve hibe desteği alabilirsiniz. TRARGE Mali Müşavirlik, profesyonel kadrosu ile ODTÜ Teknokent’te en iyi avantajlarla yer almanız için en iyi hizmeti vermektedir.

Teknokentlerde, girişimciler için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda, çözüme çabuk ulaşan, sürdürülebilir ve şirketinizin büyümesi amacıyla danışmanlık vererek, size en yüksek seviyede yarar sağlayan mali yapılar geliştiriyor ve öneriler sunuyoruz.

ODTÜ Teknokent Danışmanlığı ile;

  • Başvuru dosyanızın hazırlanması ve şirketinizin için başvuruda bulunmasına yardımcı oluyoruz.
  • Şirket başvurusunun hazırlanması ve devam sürecinde yol göstericiniz olarak daha hızlı ilerlemenizi sağlıyoruz.
  • Ar-Ge yapınıza bakarak mevcut durumunuzla ilgili eksik alanlarınızı analiz ederek hibe ve teşviklerden daha hızlı ve kolay faydalanmanızı sağlıyoruz.
  • Projeleriniz için veriminizi artıracak yöntemler geliştirerek, rakipleriniz arasında önde olmanızı sağlıyoruz.

ODTÜ Teknokent’te başarılı şekilde yer almak, tüm teşvik ve hibe desteklerinden yararlanmak, en düşük masrafla yol almak için profesyonel hizmet veren bir danışmanlık firması çalışmanız gerekir. TRARGE Mali Müşavirlik, girişimcilerin teknokentlerde yer alması için çalışmalarını yürütmektedir.

ODTÜ Teknokent Danışmanlığı için TRARGE Mali Müşavirlik hizmetlerinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için 0312 577 15 57 ya da 0543 934 62 84 numaralı telefonlarımızdan ve info@trargemalimusavirlik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mali müşavirlik hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0543 934 62 84