OSTİM Ekopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi Danışmanlığı

>

tRARGE SMMM

OSTİM Ekopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi Danışmanlığı

Ostim Teknopark veya Ostim Ekopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi, 2014 yılında kuruluşunu tamamlamıştır. 67.388 metrekarelik alan üzerine kurulu olan Ostim Teknopark, 9 farklı ortaktan oluşmaktadır. Ortaklar arasında çok sayıda üniversite bulunmaktadır. Ostim Vakfı’nın liderliğinde oluşturulan Ostim Teknopark, yüksek teknoloji ürünler ortaya koymak adına AR-GE çalışmaları gerçekleştiren firmalara birçok konuda yardımcı olmaktadır.

Ostim Teknopark’a başvuru yapacak firmaların belirli sektörlerde yer alması gerektiği belirlenmiştir. AR-GE, yazılım ve tasarım projelerini geliştirmek ve yürütmek isteyen hem firma hem de girişimler, Ostim Teknopark bünyesine katılım gösterebilirler. Başvuruların değerlendirme süreçleri sistematik ve detaylı bir şekilde gerçekleştirilir. Başvurusu kabul edilen yüksek teknoloji hedefli girişim ve firmalar, Ostim Teknopark bünyesinde yer alan kapalı alanlarda, kendilerine özgü bir yere sahip olurlar.

Ostim Teknopark Danışmanlığı ve Katılım Süreci

Ostim Teknopark’ın avantajlarından faydalanmak, sanayi ve çok sayıda üniversitenin gücünü hissetmek, teşvik ve destek programlarından yararlanmak isteyen firmalar, bu konuda profesyonel bir danışmanlığa ihtiyaç duyabilirler. Sahip olduğu uzman kadro ile Teknopark danışmanlığı sunan TRARGE Mali Müşavirlik, firmaların başvuru süreçlerinden itibaren her türlü desteği sunmaktadır. Girişimlerin veya firmaların teknoparklara kabul süreçleri, bazı gereklilikleri yerine getirmesine bağlıdır. TRARGE Mali Müşavirlik, firma ve girişimlerin eksik kalan yönlerini belirler ve yüksek kabul oranı ile firmaların sorunsuz bir şekilde ekosisteme katılmalarını sağlar. Kabul süreçlerinin ardından, teşvik ve destek programları hakkında detaylı bilgilendirme yapılmakta ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

 Ostim Teknopark’a katılım göstermek, destek ve teşvik programlarından faydalanmak isteyen firmalar, TRARGE Mali Müşavirlik profesyonellerine 0312 577 15 57 veya 0543 934 62 84 nolu telefon numaraları üzerinden ulaşabilirler.

 
 

Mali müşavirlik hizmeti hakkında hemen detaylı bilgi almak için  0543 934 62 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0543 934 62 84